Türkiye'nin En Avantajlı

Filo Kiralama Markası

30

YIL

.

humans.png

4.500
Mutlu Müşteri

group-filled-persons.png
car-keyi.png

12.000
Araç Teslimi

car-key.png
call-1.png

7/24
Kesintisiz Hizmet

phone-call (1).png

Biz Kimiz?

Alp Özler Filo, müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda binek, hafif ticari ve ağır ticari seçenekleri ile şirketlere çözüm ortaklığı sunmaktadır. Operasyonel filo kiralama sektöründe hizmet veren Alp Özler Filo, hızla büyüyen yapısıyla, kusursuz hizmet anlayışıyla ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş genç ve dinamik ekibiyle, sektörde liderler arasında yer alırken her türlü uygulamamızla bu alanda öncü olmayı hedeflemekteyiz.

 

Alp Özler Filo Kiralama olarak sağlıklı büyümenin müşteriye verilen hizmetin kalitesiyle mümkün olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ise bizim en büyük hedefimiz.

 

Vizyonumuz

Müşterilerimize verdiğimiz hizmet doğrultusunda verimliliğimizi arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda yöntemlerimizi sürekli geliştirerek sektörün öncüsü olma yolunda sürekli ilerleyen, Türkiye'nin en güvenilir ve yenilikçi hizmetini veren kuruluşu olmak.

 

Misyonumuz

Sağlam bir iletişim ile müşterilerimize kişiye özel hizmet sunmak. Müşterilerimizin sadakatini kazanarak, sürekliliğini sağlamak. Sektörün gelişimine öncülük etmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak. İş ortaklarımızla sektörlerimize yönelik sürekli gelişen fikirler sunarak birlikte kazanmak ve büyümek. Yurt içi ve yurt dışında şirketimiz adına sağlam adımlar atarak sektörümüzün değer ve kalitesini arttırıp verdiğimiz hizmette firmamızı zirveye taşımak.

 

"

 

Müşteri memnuniyeti,

kaliteli ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek yıllardır siz müşterilerimize kesintisiz hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz.

 

"