AlpOzlerFilo-Filomuz, Ambulans Teslimatlarını gerçekleştirdi.

Filomuz, Ambulans Teslimatlarını gerçekleştirdi.

Filomuz, Ambulans Teslimatlarını gerçekleştirdi.

alpozler_ambulansteslimi.jpg

Deneyimli ve güçlü alt yapımız ile ihtiyaçlarınızı belirleyerek size özel tüm araç seçenekleri ile hizmet veriyoruz.  Operasyonel filo kiralama sektöründe hizmet veren Türkiye'nin lider filo kiralama firmalarından alp özler Filo, 26 yıllık sektör tecrübesi, hızla büyüyen yapısıyla, kusursuz hizmet anlayışıyla ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş genç ve dinamik ekibiyle, ambulans kiralama alanında da öncü olmayı hedeflemekteyiz.

alp özler olarak, operasyonel uzun dönemli filo araç kiralama sektöründe hizmet veren firmamız; müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda binek, hafif ticari ve ağır ticari tüm ihtiyaçlarınızda sizlere uzun dönemli çözüm ortaklığı sunmaktadır.
Kuruluşundan bu yana, sektördeki deneyimini ve başarısını “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramlarıyla birleştirerek, zamanında hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren firmamızın anlayışı her zaman "Müşteri Memnuniyeti"dir.
Müşteri beklenti ve taleplerini önceleyen ve öngören bir anlayışla; sektördeki gelişmeleri de yakından takip ederek, geniş araç seçenekleriyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Kampanya ve teklif alımı için bizi hemen 0 (312) 399 33 00 arayabilirsiniz!
scroll up