AlpOzlerFilo-50 Adet Mitsubishi Pajero’yu Bünyesine Kattı

50 Adet Mitsubishi Pajero’yu Bünyesine Kattı

50 Adet Mitsubishi Pajero’yu Bünyesine Kattı

alpozler_mitsubishipajero_1.jpg

Hızla yenilenen ve değişen hizmet kalitemiz ile daima siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bünyemizde ağır nakliyat, proje, deniz yolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, karayolu taşımacılığı ve araç kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Operasyonel ve ticari filo kiralama sektöründe hizmet veren alp özler Filo, 50 Adet Mitsubishi Pajero’yu Bünyesine Kattı.

alp özler olarak, operasyonel uzun dönemli filo araç kiralama sektöründe hizmet veren firmamız; müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda binek, hafif ticari ve ağır ticari tüm ihtiyaçlarınızda sizlere uzun dönemli çözüm ortaklığı sunmaktadır.
Kuruluşundan bu yana, sektördeki deneyimini ve başarısını “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramlarıyla birleştirerek, zamanında hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren firmamızın anlayışı her zaman "Müşteri Memnuniyeti"dir.
Müşteri beklenti ve taleplerini önceleyen ve öngören bir anlayışla; sektördeki gelişmeleri de yakından takip ederek, geniş araç seçenekleriyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Kampanya ve teklif alımı için bizi hemen 0 (312) 399 33 00 arayabilirsiniz!
scroll up