Filo Kiralama - Alp Özler Filo | Uzun Dönem ve Filo Araç Kiralama

Filo Kiralama

Alp Özler Filo Hizmetleri ve Taşımacılık Ltd.Şti.

AlpOzlerFilo

Filo Kiralama

Operasyonel filo kiralama sektöründe hizmet veren alp özler Filo, hızla büyüyen yapısıyla, kusursuz hizmet anlayışıyla ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş genç ve dinamik ekibiyle, sektörde liderler arasında yer alırken her türlü uygulamamızla bu alanda öncü olmayı hedeflemekteyiz.

FİLO KİRALAMADAKİ UZMAN TERCİHİNİZ.

alp özler Filo kiralama olarak sağlıklı büyümenin müşteriye verilen hizmetin kalitesiyle mümkün olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ise bizim en büyük hedefimiz. Şu anda 2800'ü aşkın araç stoğumuzla beraber hizmet verdiğimiz büyüme potansiyeli yüksek olan uzun dönem araç kiralayan firmalarımızın tedarikçisi olmak ve onların büyümesine paralel bizim de büyümemiz ortak amacımızdır.

alp özler Filo, uzun dönem kiralama için sunduğu tüm avantaj ve ayrıcalıklarla aracımızı satın alır gibi kiralayabilirsiniz. Böylece 12 aydan 48 aya kadar operasyonel kiralamanın tüm imkanlarından yararlanırken size de sadece kiraladığınız otomobilin keyfini sürmek kalır...

ARAYIN! SİZİN İÇİN EN UYGUN FİLOYU OLUŞTURALIM. 

Ticari ve binek araçlarda en uygun ödeme seçenekleri

alp özler Filo Kiralama olarak sağlıklı büyümenin müşteriye verilen hizmetin kalitesiyle mümkün olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ise bizim en büyük hedefimiz. Şu anda 2800'ü aşkın araç stoğumuzla beraber hizmet verdiğimiz büyüme potansiyeli yüksek olan uzun dönem araç kiralayan firmalarımızın tedarikçisi olmak ve onların büyümesine paralel bizim de büyümemiz ortak amacımızdır.

alp özler Filo, uzun dönem kiralama için sunduğu tüm avantaj ve ayrıcalıklarla aracımızı satın alır gibi kiralayabilirsiniz. Böylece 12 aydan 48 aya kadar operasyonel kiralamanın tüm imkanlarından yararlanırken size de sadece kiraladığınız otomobilin keyfini sürmek kalır...

Satınalma mı Kiralama mı ?

Birçok işletme hala şirket araçlarını kiralamak konusunda kararsız. Diğer tarafta araçlarını kiralayan 2.800’in üzerinde müşterimiz kiralama ile daha güçlü bir bilançoya sahip olmanın ve risklerini minimize etmenin avantajını yaşıyorlar. 

Operasyonel kiralamayı tercih ederek siz de aylık sabit ödemelerle giderlerinizi düzenleyebilir, kiralama faturanızdaki KDV kalemini gider gösterebilir ve araçlarınızı yenileme vakti geldiğinde ikinci el değeri için tasalanmayarak avantajlı tarafa geçebilirsiniz. 

Alp Özler Kurumsal Ticari Araç Kiralama

Şu anda 2800'ü aşkın araç stoğumuzla beraber hizmet verdiğimiz büyüme potansiyeli yüksek olan uzun dönem araç kiralayan firmalarımızın tedarikçisi olmak ve onların büyümesine paralel bizim de büyümemiz ortak amacımızdır.

alp özler Filo, uzun dönem kiralama için sunduğu tüm avantaj ve ayrıcalıklarla aracımızı satın alır gibi kiralayabilirsiniz.

Alp Özler Operasyonel Filo Kiralama

Böylece 12 aydan 48 aya kadar operasyonel kiralamanın tüm imkanlarından yararlanırken size de sadece kiraladığınız otomobilin keyfini sürmek kalır.

scroll up