Hakkımızda


Operasyonel filo kiralama sektöründe hizmet veren Alpözler Filo, hızla büyüyen yapısıyla, kusursuz hizmet anlayışıyla ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş genç ve dinamik ekibiyle, sektörde liderler arasında yer alırken her türlü uygulamamızla bu alanda öncü olmayı hedeflemekteyiz.

Alpözler Filo Kiralama olarak sağlıklı büyümenin müşteriye verilen hizmetin kalitesiyle mümkün olduğunun bilincindeyiz. Bu bağlamda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ise bizim en büyük hedefimiz.

Şu anda 2000'i aşkın araç stoğumuzla beraber hizmet verdiğimiz büyüme potansiyeli yüksek olan uzun dönem araç kiralayan firmalarımızın tedarikçisi olmak ve onların büyümesine paralel bizim de büyümemiz ortak amacımızdır.

Alpözler Filo Kiralamanın uzun dönem kiralama için sunduğu tüm avantaj ve ayrıcalıklarla aracımızı satın alır gibi kiralayabilirsiniz. Böylece 12 aydan 48 aya kadar operasyonel kiralamanın tüm imkanlarından yararlanırken size de sadece kiraladığınız otomobilin keyfini sürmek kalır..


 

Alp Özler Filo, müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda binek, hafif ticari ve ağır ticari seçenekleri ile şirketlere çözüm ortaklığı sunmaktadır..


Türkiyenin lider filo kiralama şirketi

Alpözler Filo Kiralamanın 25 Yıllık sektör tecrübesi ile ihtiyaçlarınıza en uygun araç ve ekipman seçimleri ile en ekonomik filonuzu oluşturalım

Araç
Sektör Deneyimi
Servis Noktası
Mutlu Müşteri

27 Ocak 2018

Alpözler Filo’dan Ambulans Teslimatı

Ticari Kiralamanın sektördeki öncü firmalarından Alpözler Filo Ambulans Teslimatını gerçekleştirdi.
27 Ocak 2018

Mitsubishi’den Pajero Teslimatı

Ticari Kiralamanın öncü firmalarından Alp özler Filo Kiralama Günsa Otomotivden 50 Adet Mitsubishi Pajero’yu Bünyesine Kattı
9 Ocak 2018

Mitsubishi L200 Teslimatı

Ticari Filo Kiralamanın öncü firmalarında Alpözler Filo Kiralama 200 Adet Mitusbishi L200 Günsa Otomotiv’den Teslim Aldı