Alpözler Filo Kiralama Isuzu’yu tercih Etti

Alp Özler Filo Hizmetleri ve Taşımacılık’a 9 adet NNR Long, 8 adet NPR 10 Long, 6 adet NPR 8 Long, 4 adet NPR 3D teslim edildi. Filo kiralama alanında hizmet verdiklerini dile getiren Alp Özler Filo Müdürü Turgut Koçak, “2009 yılından bu yana hafif ticari ve orta ticari araç kiralaması yapıyoruz. İstanbul, Elazığ ve Adana’da şubelerimiz bulunuyor, Isuzu’yu ikinci eldeki değerinden ötürü tercih ediyoruz” dedi.

IVECO’DAN ALPÖZLER FİLO’YA BÜYÜK TESLİMAT

Alp Özler firması araç tercihini Iveco’dan yana kullanarak 55 adet 3 farklı dingil mesafesine sahip Daily şasi 35 C 13 satın aldı.

Yeni Daily’ler Ankara’da yapılan bir tören ile Iveco Araç Yönetim Kurulu Üyesi Mauruzio Manera ve Iveco Ankara yetkili satıcısı Özgözde Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Erol Aslan tarafından Alp Özler Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Gece’ye teslim edildi.

Dursun Gece Iveco tercihleri ile ilgili olarak şunları söyledi; “Euro 4 normundaki 2010 model Iveco Ecodaily’leri tercih etmemizde, Iveco’nun çevre bilincine sahip olan bir marka olmasının da etkisi oldu ancak yalnızca çevreci motor olması değil, hem güçlü hem de son derece ekonomik olan Iveco Ecodaily uzun süren araştırmalarımız sonucunda en mantıklı alternatif olarak ortaya çıktı.” Gece, özellikle Ankara Bayii Özgözde Otomotiv’in sunduğu hizmetten çok memnun olmalarının da Iveco tercihinde son derece etkili olduğunu ifade ederek doğru bir karar vermenin mutluluğunu yaşadıklarının altını çizdi.

Iveco Araç Yönetim Kurulu Üyesi Maurizio Manera, Dursun Gece’ye plaketini verirken yaptığı konuşmada Daily sınıfı araçlarda, uzun bakım aralıkları, düşük servis ve yedek parça maliyetleri, uygun güç ve yakıt tüketimi dengesi ile kullanıcıya avantaj sağlandığını ifade etti. Manera, Daily’nin rijid ve dayanıklı gövde yapısının ise kullanıcıya güven ve uzun kullanım ömrü sunduğunu da belirtti.

Her biri kendi alanında bir dev olan bu markaların işbirliğinin önemli olduğunu ifade eden Özgözde Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Erol Aslan ise, uzun yıllardır Iveco markasına gönül vermiş bir kişi olarak böyle büyük iki markayla işbirliği içinde olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.